Piłkarze Górnika Zabrze w wiosennej rudzie rozgrywek Ekstraklasy grać będą z logo Węglokoks S.A. na koszulkach. Tym samym nasza firma została głównym partnerem 14-krotnego Mistrza Polski.


Wiążemy się z Górnikiem, bo możemy w ten sposób dotrzeć do wielu nowych partnerów biznesowych. To czołowy klub piłkarski w województwie śląskim, mający tutaj bardzo wielu kibiców, ale także sporo fanów za granicą, między innymi w Czechach, gdzie działamy. Klub ma też dużą rozpoznawalność na rynku niemieckim, gdzie współpracujemy – mówi prezes Węglokoksu S.A. Tomasz Heryszek


Logo Węglokoksu zostało wyeksponowane na tylnej części koszulki meczowej. Oprócz tego nasza marka będzie obecna między innymi na bandach LED, reklamach statycznych i materiałach drukowanych takich jak, karnety, bilety itp. W ramach umowy Węglokoks będzie również najemcą jednej z lóż biznesowych.


To ważny dzień dla Górnika Zabrze. Wiążemy się z poważnym partnerem, jedną z największych firm w kraju i w województwie śląskim. Z wielkim klubem wiążą się tylko wielkie firmy – powiedział Dariusz Czernik, prezes Górnika Zabrze


Umowa obowiązywać będzie do końca sezonu 2019/2020. Obie strony zapowiedziały jednocześnie możliwość dalszej współpracy.

 

 

Od lewej: Prezes Zarządu Węglokoksu S.A. Tomasz Heryszek, Prezes Zarządu Górnika Zabrze Dariusz Czernik oraz Lechosław Rojewski, Wizeprezes Zarządu Węglokoksu S.A. ds. Finansowych. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

media